images/logo/logo2.png

2015-2016 sezonunda en başarılı Teknik direktör ödülünü aldık

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ankara Şubesi, 2015- 2016 sezonunda başarılı olan antrenörleri ödüllendirdi. Antrenörlere ödülleri Antares Amade Dolmabahçe Salonu’nda düzenlenen törenle verildi.

Sunuculuğunu TRT Spor spikerlerinden Tansu Polatkan’ın yaptığı ve Türk futbol camiasının önemli spor adamlarını da bir araya getiren ödül törenine; Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanı İsmail Dilber, Teknik Direktör Celal Kıbrızlı, Spor Yazarı Metin Gören, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu,Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Onursal Başkanı Rıza Sümer, Amatör Futbol Disiplin Kurulu Başkanı Tacar Çağlar, Futbol Saha Komiserleri Derneği Ankara Şubesi Başkanı Erdal Sutay, teknik direktör ve antrenörler katıldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan TÜFAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Metin Bostanoğlu, 2015-2016 sezonunda başarılı olan teknik direktör ve antrenörlere başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

TÜFAD Ankara Şubesi Başkanı Feridun Köse ise”Teknik direktör ve antrenör arkadaşlarımızın başarılarını ödüllendiriyoruz. TÜFAD Ankara Şubesi olarak bu ödül törenimizi artık geleneksel hale getirdik. Bu tür toplantıların, üye arkadaşlarımızla ve sporun diğer paydaşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek ilişkileri daha da güçlendirdiğine inanıyorum. Ödül alan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yeni sezonda da tüm teknik direktör ve antrenör arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ankaramıza başarılı bir sezon olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Duyurular

Günlük Duyurular

DUYURULAR

02.02.2019 ANTRENMAN SAATİ ::    

BEYAZ TAKIM(Minik Takim) :11:00 KIRMIZI TAKIM :11:00

NOT: ANTRENMANLARIMIZ CUKURAMBAR HALI SAHA TESISLERINDE yapılmaktadır.Adres: Cukurambar mahallesi 1464 sokak. Cankaya /ANKARA