images/logo/logo2.png

volkan yıldırım

Volkan Yıldırım Futbol OkuluTürk Futboluna birçok “Yıldız Futbolcu”kazandırmak için EKİM 2009 ‘da ilk startı vererek çalışmalara başlamıştır.

 Hafta içi ve hafta sonu belirlenen saatlerde, 6 – 19 yaş aralığındaki çocuklarımızın arasından guruplar oluşturularak “Geleceğin Hakan Şükürlerini , Arda Turanlarını, Sergen Yalçınlarını” Türk futboluna kazandırmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.

Oluşturduğumuz uzman kadromuzla futbol eğitiminin yanı sıra , çocuklarımızın evlerindeki yaşam tarzları,  okullarındaki eğitim – öğrenim durumları, psikolojik ve fizyolojik gelişimleri, takip edilerek özgüveni gelişmiş,eğitimli,disiplinli ve başarılı birer sporcu olmaları  temel amacımızdır.

 

 

 

kampVolkan Yıldırım Spor Kulübü olarak sömestr ve yaz dönemlerinde şehir dışında etkinlikler düzenlenmekte, kullanılan belirli malzemelerin çoğunluğu sponsorlar tarafından karşılanmaktadır.

 

turnuva Diğer futbol okulları , takımlarla, okullarla, lig takımlarının alt yapısında bulunan takımlar ve turnuvalarda yer alan takımlar ile yapılan maçlarda büyük bir hedef kitleye hitap edilmektedir.

 

sosyal sorumlulukSosyal Sorumluluk Projesi kapsamında , Sosyal Hizmetlerde bulunan çocuklarımızın futbol eğitimi ve malzeme ihtiyaçları karşılanarak burs imkanı sağlanmaktadır. Yetenekli olan imkanı olmayan çocuklarımızın futbol eğitimleri ile bunun dışındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 

 


       

 

VOLKAN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ

Volkan Yıldırım Futbol Okulu olarak  kısa süre içerisinde kulüpleşerek bir dernek çatısı altında  toplandık. Temel hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza dernek adı altında, özel kuruluşlardan ve bireylerden maddi ve manevi destek alarak devam etmekteyiz. Bu yardımlar sayesinde oluşturduğumuz takımlarımızı yerel ve bölgesel liglere sokarak çocuklarımıza resmi müsabaka heyecanını da yaşatmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Yıllarca Türk futboluna Milli Takımlar ve kulüp takımları nezdinde profesyonel futbolcu olarak hizmet veren, aynı zamanda Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Volkan YILDIRIM önderliğinde çalışmalarımız titizlikle devam etmektedir.

Başarı Oranı95%
Öğrenci Memmuniyeti95%
Veli Memmuniyeti 85%
İl Geneli Başarı85%

.

Duyurular

Günlük Duyurular

DUYURULAR

02.02.2019 ANTRENMAN SAATİ ::    

BEYAZ TAKIM(Minik Takim) :11:00 KIRMIZI TAKIM :11:00

 

NOT: ANTRENMANLARIMIZ CUKURAMBAR HALI SAHA TESISLERINDE yapılmaktadır.Adres: Cukurambar mahallesi 1464 sokak. Cankaya /ANKARA

Top